NOWY MODEL METALOWY DAN

wpis w: W dobrej cenie | 0

W naszej ofercie pojawił się nowy elegancji i niedrogi długopis metalowy o krótkiej nazwie Dan.

Bardzo zgrabny i elegancko wyglądający długopis reklamowy. Dobrze leży w dłoni i jest bardzo wygody w użytkowaniu także dzięki dwóm ozdobnym pierścieniom znajdującym się przy końcówce zapobiegającym ześlizgiwaniu się placów.

Jest to długopis aluminiowy z kolorowym korpusem o gładkiej satynowej, matowej powłoce, która nadaje mu eleganckiego wyglądu. Końcówka oraz profilowany kip są dla kontrastu błyszczące. Ładne wykończenie stanową również błyszczące srebrne pierścienie oraz przycisk z praktycznym antypoślizgowym zakończeniem wierzchołka.

Długopis jest w 7 kolorach do wyboru w tym kilu standardowych i klasycznych a także ciekawym graficie i fiolecie. Znakowanie wykonać można za pomocą grawera, który wychodzi lekko błyszczący i świetnie komponuje się z matową powierzchnią korpusu długopisu reklamowego.

Długopis reklamowy Dan zajmuje jedną z bardziej atrakcyjnych cenowo pozycji w naszej ofercie. Jest więc produktem osiągalnym praktycznie dla większości firm poszukujących dobrego jakościowo i cenowo reklamowego długopisu metalowego.

DŁUGOPIS_DAN_w etui KA06

Zostaw Komentarz