NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNY CENOWO PLASTIKOWY DŁUGOPIS RICO

wpis w: W dobrej cenie | 0

Od niedawna w naszej ofercie znajduje się nowy długopis plastikowy RICO. Wraz z wprowadzeniem nowego modelu długopisu do oferty powiało także świeżymi niskimi cenami. Model ten jest najbardziej atrakcyjnym cenowo długopisem w naszym sklepie.

Długopis Rico z serii Solid, White oraz Mix można zakupić bez nadruku już w cenie 0,37 zł. Netto za sztukę. Natomiast maksymalna cena tego modelu w innej z odsłon to tylko 0,39 zł netto za sztukę. Jest to dobry jakościowo model w naprawdę dobrej cenie.

DŁUGOPIS_RICO_MIX_przykładowe nadruki

Rico w każdej z odsłon jest dostępny w dużej palecie kolorów podstawowych od niebieskiego po pomarańczowy a także klasycznej biel i czerń, również bardziej ekstrawaganckim fiolecie oraz różu. Długopisy te w zależności od serii wykonane są z pełnego kolorowego lub białego plastiku bądź plastiku mrożonego półprzezroczystego. Wszystkie te warianty są również zgrabnie połączone ze sobą na przykład w modelu Rico Mix lub Rico Color Bis.

Jeden kształt a tak wiele możliwości. Nadruk reklamowy można wykonać zarówno na klipie jak i korpusie także w opcji dookoła. Posiada niestandardowy ciekawy mechanizm na zasadzie wciskania wierzchołka i zwalniania blokady umieszczonej z boku korpusu.

Bardzo fajny zgrabny długopis reklamowy dający wiele możliwości w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Jeśli i Ciebie zainteresował ten model chętnie wykonamy indywidualną kalkulację na długopis wraz z Twoim indywidualnym nadrukiem!

Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie na adres mailowy znajdujący się w zakładce z kontaktem a my skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw Komentarz