Ekipa naszej firmy składa się z profesjonalistów mających kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach. Zapewniamy sprawny fachowy kontakt, chętnie doradzamy nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach.  Nasz grafik dopasowuje gotowe projekty, logotypy do nadruków na długopisach.  Z myślą o naszych klientach stale powiększamy naszą ofertę o nowe modele, aby każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że gustów i potrzeb jest wiele. Stawiamy na dobre relacje z klientami i staramy się aby chętnie wracali do naszej firmy z nowymi projektami do realizacji.

Jesteśmy w stanie zaoferować dobrej jakości produkty piśmiennicze w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie można znaleźć produkty z różnych pułapów cenowych, od najniższych po prestiżowe z wysokiej półki cenowej z którymi wraz z cena idzie doskonała jakość.

 Nasz grafik dopasowuje gotowe projekty, logotypy do nadruków na długopisach.  Jeśli nie mamy produktu o który jest zapytanie, staramy się go sprowadzić lub zaproponować inny podobny. Gwarantujemy szybki kontakt mailowy i fachowe doradztwo, zadaj naszemu konsultantowi pytanie a sam się przekonasz! Nadruki oferowane przez naszą firmę są wykonane solidnie i trwale z dbałością o szczegóły. Szeroka oferta modelu plastikowych i metalowych jest w ciągłej rozbudowie. Śledzimy nowości i jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły naszych klientów.