DŁUGOPIS PLASTIKOWY ESSO Z GUMKĄ DO TABLETA.

wpis w: Nowości | 0

W świecie wszechobecnego ekranu dotykowego, na każdym kroku możemy spotkać ludzi korzystających ze smartfonów czy tabletów. Coraz częściej są to nie tylko ludzie młodzi ale i starsi, więc niezwykle duża grupa odbiorców. Na pewno sam korzystasz z tego typu urządzeń.

Idąc tym tropem, zastanów się…

Jaki gadżet reklamowy byłby idealny dla promocji Twoje firmy?

Skoro tyle osób w Polsce i na świecie korzysta z ekranów dotykowych to pewnie reklama na tym urządzeniu będzie najlepsza np. na wymiennej obudowie itp. Ale przecież to będzie bardzo kosztowna promocja! Nie stać mnie na taką reklamę.

Taka promocja nie musi być droga.

Wystarczy, że zamówisz długopis reklamowy. Ale nie taki zwyczajny, zupełnie nowy niesamowity model ESSO wyposażony na wierzchołku w gumkę ułatwiającą obsługę ekranów dotykowych.

Teraz możesz obdarować swoich klientów niepowtarzalnym długopisem z nadrukiem loga Twojej firmy. Dając im nie tylko gadżet do pisania ale również przyrząd ułatwiający obsługę telefonów i urządzeń przenośnych z dotykowym ekranem, które z pewnością mają zawsze w kieszeni.

Dzięki temu sprytnemu i niedrogiemu gadżetowi sprawisz, że Twoi klienci będą mieli długopis promujący Twoją działalność zawsze przy sobie!

DŁUGOPIS_ESSO_BLACK_pojedynczy

Zostaw Komentarz